Naše služby, naše nabídka

Potřebujete načerpat energii, zapomenout na starosti všedních dnů, pomoci od bolesti...? Sice neumíme dělat zázraky, ale tohle všechno Vám dát umíme. A Váš spokojený úsměv je pak takový zázračný elixír života pro nás.

Naši prioritou je dosažení Vaší fyzické i psychické úlevy a žádoucího odstranění bolesti zad. Využíváme k tomu především nejnovějších postupů evropské klasické masáže včetně práce s tzv. spouštěcími body (Trigger Points), ale také některých poznatků tradiční čínské medicíny, metod tlakové akuprasurní masáže, japonské masážní techniky Shiatsu, baňkování, prohřívání oslabených energetických drah a bodů lávovými kameny, reflexologie, havajské masáže. Máme oprávnění provádět některé zdravotní masáže včetně odborně vedené manuální lymfodrenáže.

Každá moje masáž je jedinečná a výběr technik či postupů se řídí aktuálními potřebami klienta v dané chvíli.

Těší mě, že služeb mého studia využívají často také senioři, pro které je kontaktní péče, vlídné slovo a uvolňující pohlazení velmi důležitou, nenahraditelnou a někdy i bolestně postrádanou součástí života. Pro tyto klienty jsme připravili speciální, cenově příznivou nabídku šetrných půlhodinových masáží. Studio je uzpůsobeno tak, aby umožňovalo pohodlnou návštěvu případně i s doprovodem, ať už příbuzného nebo známého.

Samozřejmou součástí mé stálé nabídky je možnost zakoupení dárkových poukazů na masáže dle vlastního výběru pro Vaše blízké.

V našem studiu poskytujeme tyto základní služby:

Zdravotně - rehabilitační masáž

Reflexologie, reflexní masáž plosky nohy

Baňkování, přikládání baněk

Manuální lymfodrenáž

Dornova metoda

Breussova masáž

Lávové kameny