O nás

Provádím klasické masáže, zaměřené zejména na odstranění bolesti zad. Zkušenosti mám jak ze soukromé sféry, tak i z lázeňského prostředí. Mou prioritou jsou na základě mého dosaženého vzdělání zdravotně-rehabilitační masáže. Při nich využívám základní techniky klasické masáže obohacené o cílené uvolňování svalových spazmů, mobilizační techniky a v neposlední řadě Dornovu metodu. Přistupuji ke každému klintovi individuálně a soustředím se na konkrétní řešení problému, se kterým klient za mnou přišel.

Věnuji se také baňkování, což je speciální druh masáže a druhý stavební pilíř mé práce. Pomáhá od celkové únavy, zrychluje lymfatický i krevní oběh, odtraňuje bolesti zad a svalů, působí pozitivně i proti migrénám a bolestem hlavy. Pozitivní účinek baňkování je velmi široký, působí na všechny oblasti organismu.

Velmi stěžejní oblastí mé práce jsou manuální lymfodrenáže.

Věnuji se také Dornově metodě (zmíněná již výše u zdravotně - rehabilitační masáže) a Breussově masáži páteře.

Na zlepšení zdravotního stavu působím prostřednictvím ovlivňování reflexních zón plosky nohy

Nejen k relaxaci poslouží také velmi oblíbená a klienty vyhledávaná havajská masáž lávovými kameny. I při této technice je pro mě prioritou uvolnění svalových spazmů a proto jsem připravil tzv. masážní mix. Kombinuji zde techniky klasické masáže a lávových kamenů, přičemž klasickou masáží dosáhnu manuálního prokrvení a uvolnění svalů a následné lávové kameny svaly krásně prohřejí a zároveň klienta zklidní a zrelaxují. Díky této kombinaci dosahuji velmi účinného uvolnění jak stránky fyzické tak i psychické.

Přijďte si k nám odpočinout. Masáž zad a šíje, případně horních i dolních končetin včetně plosky nohou a prstů uvolní Vaše napjaté svaly. Je velmi příjemná a zbaví vás celkové únavy i pocitu "těžkých nohou". Po masáži bude vaše tělo jako znovuzrozené, se sametově hebkou pokožkou se budete cítit lehce a odpočinutě.

Věřím, že také příjemné prostředí našeho studia v klidné historické části Olomouce i půvabné, tiché uličky starého města přispěje pozitivně k Vaší relaxaci a načerpání nové životní energie.